Bezpieczny parking przy lotnisku Okęcie

Szukasz miejsca gdzie będziesz mógł bezpiecznie pozostawić samochód na czas podróży z lotniska Okęcie? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia oferty parkingu strzeżonego ParkujLec.pl. Nasz personel dokłada wszelkich starań abyś mógł się beztrosko cieszyć wakacjami lub podróżą służbową.

Parking zlokalizowany jest przy ul. Pogranicznej 11 – w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Warszawy i bardzo bliskiej odległości od lotniska im. Fryderyka Chopina. Gwarantuje to dogodny dojazd i szybki oraz komfortowy transfer na lotnisko.

Nasza oferta stworzona została w taki sposób aby gwarantować najwyższą jakość usług w bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Cały teren parkingu jest ogrodzony i monitorowany, a co najważniejsze dozorowany przez 24 godziny na dobę. Ponadto posiadamy ubezpieczenie w PZU.

Ważnym atutem naszego parkingu jest fakt, że jest on w pełni utwardzony – nie pozostawiasz samochodu na trawie lub w błocie.

Doświadczony personel nie tylko bezpiecznie i szybko przetransportuje Ciebie na lotnisko i z lotniska, ale także w razie konieczności udzieli porad i wskazówek dotyczących lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, nazywanego też lotniskiem Okęcie.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny: 516 009 156 – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.