Zabezpiecz samochód

Kupiłeś nowy samochód i boisz się parkować w ruchliwych miejscach, bo obawiasz się o zarysowanie lakieru? W takim razie koniecznie sprawdź czy do Twojego modelu samochodu dostępne są listwy ochronne. To bardzo proste w montażu elementy, które doskonale zabezpieczą Cię przed stresującymi sytuacjami. Nie musisz dłużej obawiać się, że ktoś parkujący obok, nieostrożnie otwierając drzwi uszkodzi lakier na Twoim pojeździe. Uderzenie przyjmą na siebie listwy, a lakier pozostanie nietknięty. Dobrej jakości listwy są bardzo estetycznie wykonane, więc nie sprawią, że Twój samochód będzie się gorzej prezentował. Koszt tego rozwiązania też jest stosunkowo niewielki, a na pewno zdecydowanie niższy niż kwota, którą trzeba by było zapłacić za lakierowanie. Niestety często ustalenie sprawcy jest niemożliwe, dlatego naprawę trzeba pokrywać z własnej kieszeni.

Wszystkie akcesoria dostępne są na stronie: https://gptuning.pl/

Listwy ochronne są montowane nie tylko na drzwi samochodu. Na rynku dostępne są także specjalne nakładki progowe, które chronią progi przed uszkodzeniami powstałymi na przykład od obuwia, przy nieuważnym wsiadaniu do samochodu. Ciekawie prezentują się listwy na rant bagażnika. Występują w kilku rodzajach: chrom, carbon, standardowy. Dlatego każdy z pewnością dopasuje coś dla siebie.

Skoro już jesteśmy przy bagażniku, to trzeba zdawać sobie sprawę, że tylny zderzak jest mocno narażony na uszkodzenia powstałe podczas wkładania różnych przedmiotów do bagażnika. Dlatego stworzono specjalne listwy na tylny zderzak, który minimalizują ryzyko takiego zniszczenia lakieru.

Jak widać stosunkowo niewielkim kosztem jesteśmy w stanie zabezpieczyć swój pojazd przed wieloma przypadkowymi uszkodzeniami. Warto rozważyć taką opcję niezależnie od tego czy posiadamy nowy samochód, czy może już kilkuletni.